Dobrý den,

v minulém roce katedra KBS zahájila spolupráci s univerzitou Ibn Zohr v marockém Agadíru, v které Maročtí kolegové ze studijního programu Cross border societal studies připravili měsíční kurz v anglickém jazyce. Tento kurz obsahuje přednášky typu Sociology of boundaries, Morocco and the West Africa: Mobility and Sustainable Care, Globalisation Human Rights and Borders, terénní výzkum a workshop akademického psaní. Studijní program by se uskutečnil ve dnech 27.3.-26.4.2023, letenky a potřebné formality pro žádost o Inter se již řeší. Neváhejte se tak do této jedinečné možnosti přihlásit.

Počítá se s tím, že studentům by byla z programu Inter udělena finanční podpora, která by pokryla část nákladů na pobyt. Pokud byste měli o tento výjezd zájem, dejte vědět do čtvrtka 26.1. 2023 panu Mgr. Jan Pěchotovi. Dále prosíme o udržování v  kopii i Bc. Matěje Šimka (simekm98@students.zcu.cz).

Děkujeme.