Vážení studující,

zveme na setkání k programu na podporu vzdělávání – Erasmus+. Programu, který studentům a studentkám umožňuje strávit jeden až dva semestry na zahraniční univerzitě. Erasmus nabízí příležitost poznat nová místa, lidi, získat nové zkušenosti a to vše se slušnou finanční podporou.
Při setkání představíme možnosti, které vám program nabízí a projdeme také praktické záležitosti – od výběru místa, přihlášení se do programu až po náležitosti samotného odjezdu.
O své zkušenosti se také podělí studentka Leona Bártová, která v loňském akademickém roce strávila jeden semestr ve Slovinsku.

Setkání proběhne 7. 11. 2022 od 15:00 v Kulturce (Sedláčková 19, vedle kavárny Družba).

Zveme všechny, kdo se chtějí něco o programu dozvědět. Tedy, jak ty, kteří o studiu v zahraničí uvažují, tak také ty, kteří by se “jen” rádi dozvěděli více.

Alena Pařízková, Karel Řezáč

erasmus letacek