• 06.11.2018 - Stipendijní pobyty Izrael

VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ NA STIPENDIJNÍ POBYTY - IZRAEL

5 stipendií v délce 8 měsíců určených k absolvování studijních nebo výzkumných pobytů na izraelských vysokých školách v akademickém roce 2019/2020

6 stipendií v délce 3 týdnů k absolvování letních jazykových kurzů (ULPAN) v roce 2019.

O stipendium se mohou ucházet studenti a studentky navazujících magisterských studijních programů a doktorských studijních programů veřejných vysokých škol v České republice všech studijních oborů s výjimkou oborů v oblasti zdravotnictví (zejména všeobecné lékařství a specializace a zubní lékařství) a veterinárního lékařství, případně absolventi a absolventky bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů veřejných vysokých škol v České republice. Parametry stipendijního programu rovněž neumožňují studium, jehož součástí by byla i pracovní praxe.

Požaduje se znalost anglického jazyka, případně též s ohledem na oborové zaměření či jazyk výuky v konkrétním programu izraelské vysoké školy i znalost hebrejského jazyka.

Uzávěrka přihlášek je již *22. listopadu 2018* *ve* *12:00 hodin*.

Detaily nabídky najdete na http://www.dzs.cz/file/6971/IZRAEL%20VR_AIA_2018_2019.pdf.

AP

Zpet na seznam aktualit