• 26.06.2018 - Migraceonline.cz hledá kolegy a kolegyně!

Umíte o věcech přemýšlet? Napsat slušný text? Pracovat s českou i zahraniční odbornou literaturou? Nebo jste organizační talent, který umí šlápnout do administrativy a zkoordinovat nezkoordinovatelné? Pak tato židle může být vaše!

Můžete být chvilku po škole. Trápit se v korporátu a přemýšlet o zdrhnutí do nezisku. Být pedagog nebo pedagožka, úředník nebo úřednice s dobrým vhledem do svého oboru a touhou vyzkoušet něco nového. Váš životopis si pozorně pročteme, ale hlavní pro nás bude, jak Vám to myslí a umíte dávat věci dohromady.

Do nově startujících projektů hledáme schopné lidi na metodické i koordinátorské pozice.V tuto chvíli nabízíme čtyři plné úvazky, které je možné dle potřeby rozdělit.

Témata:

Mediální výchova a aktivní občanství

Participace žáků na činnost místních samospráv

Příprava vzdělávacího kurzu pro lektory zaměřeného na kompetence pro demokratickou kulturu.

Požadujeme:

minimálně bakalářské vzdělání v humanitním či pedagogickém oboru

schopnost domluvit se a číst odborné texty v angličtině nebo jiném cizím jazyce

odpovědnost, spolehlivost a schopnost samostatně pracovat

u metodických pozic – pedagogické zkušenosti z formálního i neformálního vzdělávání

Nabízíme:

odpovídající plat

práci na plný úvazek (částečný je možný podle Vašich potřeb) práci, která dává smysl

týmové snídaně a super kancl naproti Tančícímu domu

start projektů od poloviny července/září nebo dle domluvy

Životopisy prosím zasílejte průběžně na adresu director@mkc.cz a uveďte, jestli máte zájem o koordinátorskou nebo metodickou/pedagogickou pozici.

Obratem Vám zašleme popis pozic.

AP

Zpet na seznam aktualit